100% prírodná Nórska kozmetika pomôže aj problémovej pleti

Väčšina z nás sa podrobnejšie nezamýšľa akú kozmetiku používa. Jednoducho prídete do drogérie a vyberiete si produkty, ktoré potrebujete. Povedzme si úprimne, že najčastejším kritériom je práve cena a nie zloženie produktov. Avšak, to čo si dávame na svoju pokožku je veľmi dôležité. Všetko významne vplýva na zdravie celého tela a je dôležité vedieť rozpoznať kvalitné produkty. Skvelou voľbou je určite aj prírodná nórska kozmetika.

100% prírodná Nórska kozmetika pomôže aj problémovej pleti.

Zakladateľkou jednej úspešnej značky nórskej kozmetiky je Marina Elisabeth Engervik, ktorá mala celý život problémy s pleťou. Trápil ju atopický ekzém, ku ktorému sa v období dospievania pridalo aj akné. Prípravky, ktoré používala predtým jej nepomáhali a tak sa rozhodla viac venovať bylinkám a spôsobu využitia ovocia a zeleniny v kozmetike. Jej prvým výtvorom bol olej, ktorý jej veľmi pomohol a taktiež pomohol aj jej priateľom.

V kozmetike sú použité EcoCert a Debio certifikované organické zložky.  V ponuke nájdete pleťové masky, krémy, čistiace prostriedky na pleť ale aj rôzne oleje, či séra. Kozmetika je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov a produkty sú zamerané na každého zvlášť. Táto kozmetika je prepojená aj so škandinávskym štýlom života, ktorý je zástancom všetkého prírodného. Severské krajiny majú v tomto jasný a jednotný štýl a do tohto zapadá aj Nórska kozmetika.

Už na prvý pohľad vás zaujme obal produktov a celkový dizajn výrobkov. Momentálne sú už dostupné aj na Slovenskom a Českom trhu a tak ich môžete kedykoľvek vyskúšať. Veľmi vhodnou je pre tých, ktorý si potrpia na čisto prírodné zloženia kozmetiky. Testovanie týchto výrobkov môže trvať aj dva roky a predstavuje veľmi zložitý a dlhý proces. Produkty sú vytvárané konkrétne, na daný typ pleti a tomu sú prispôsobené aj jednotlivé ingrediencie. Zaujímavosťou je, že olejový čistič tváre značky „Marina Miracle“, obsahuje ingrediencie, ktoré sú všetky jedlé a je tak označený ako 100% food-grade.

Please follow and like us:

Post Comment